Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? OK!

Zouk by Anderson & Brenda

5-6.10.2019, Gorzów Wielkopolski

Zouk by Anderson & Brenda


===English Below===
W Gorzowie Wlkp. będzie się działo!!!
Warsztaty Zouk z Brendą i Andersonem!
Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim
Liczebność grupy: LIMITOWANA!

Kiedy?
05-06.10.2019

Gdzie?
Gorzów Wielkopolski (szczegóły dotyczące miejsca podamy bliżej terminu warsztatów- najpóźniej 2 tygodnie przed warsztatami)

Ile godzin? (16 godzin)
## 05.10.2019r. ##
1 godzina Social Dance
4 godziny Zouk
5 godzin Practice - Party
## 06.10.2019r.##
1 godzina Social Dance
4 godziny Zouk
1 godzina Social Dance

Warsztaty na poziomie S-Open!
(Jeśli nie masz pewności, czy sobie poradzisz, napisz do nas)

Koszt (cena za osobę) –obowiązuje tylko jeden typ wejściówki (Full Pass) obejmującej zajęcia w sobotę i w niedzielę:
PROMO ### 380zł /90 € ### dla pierwszych 10 osób (wpłata jednorazowa w dniu wysłania zgłoszenia) *)

I próg: wpłaty od 09.05.2019r. do 19.06.2019r.
### 390 zł /93 € płatność jednorazowa*) lub jeśli płacisz w 2 ratach ->410zł/98 € (zadatek 230zł /55 € wpłacony w dniu wysłania zgłoszenia i wpłata pozostałych 180zł /43 € do dnia 19.06.2019r.) To mniej niż 25 zł za godzinę tańca!

II próg: wpłaty od 20.06.2019r. do 12.09.2019r.
### 430 zł /100 € płatność w dwóch ratach (zadatek 230zł /55€ wpłata w dniu przesłania zgłoszenia, pozostałe 200zł/45 € wpłata do 12.09.2019r. lub gotówką w sobotę przed wejściem na warsztaty) *) To mniej niż 27 zł za godzinę tańca!

*) liczy się data wysłania przelewu/wpłaty
Samo wysłanie zgłoszenia NIE rezerwuje miejsca, rezerwacja miejsca następuje z datą dokonania płatności (datą wpływu pieniążków na nasze konto) UWAGA: Podane ceny nie zawierają one kosztów noclegu i wyżywienia.

NA TO WYDARZENIE NIE MA GRUP ZNIŻKOWYCH.

Pamiętajcie, że na warsztatach jest mniejsza grupa uczestników niż na festiwalu, w związku z czym instruktor może zwrócić baczniejszą uwagę na tancerzy.

Jak się zapisać?
zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie przez nasz formularz
• po wypełnieniu formularza zostaną wyświetlone dane do wykonania przelewu.
• dokonaj wpłaty pełnej kwoty w danym progu cenowym, max 2 dni od przesłania zgłoszenia

Jak dokonać płatności??
# płatność w zł (PLN) przelewem -> po wypełnieniu formularza zostaną wyświetlone dane do wykonania przelewu.
# możliwa jest też wpłata pieniędzy bezpośrednio u organizatora

Zapoznaj się z naszym Regulaminem

Gdzie przenocować?
# Przy współpracy z Hotelem Mieszko przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę, dostępną tylko dla uczestników warsztatów. Rezerwacja na hasło „WTGorzow”:
1. Noclegi w pokojach 1-, 2-osobowych z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie): 160 zł/osoba za dobę
2. Nocleg ze śniadaniem:
• 140 zł za pokój 1-osobowy za dobę
• 189 zł za pokój 2-osobowy za dobę
# Wyżywienie – w restauracji hotelu
# Parking:
• strzeżony w cenie 20zł/dobę za samochód
• bezpłatny – przed hotelem
# Warunki rezerwacji:
- wyślij pisemne zgłoszenie na adres rezerwacja@hotel-mieszko.pl
- zadzwoń na jeden z podanych numerów +48 95 733 99 99; +48 600 341 134; +48 698 640 573
- podaj hasło: WTGorzow
- zgłoszenie powinno zawierać:
• datę przyjazdu i wyjazdu Gości
• ilość osób i pokoi
• dane dotyczące wyżywienia (ilość obiadów i kolacji)
• dane do faktury
- termin rezerwacji: nie później niż 3 tygodnie przed rozpoczęciem warsztatów. Zgłoszenia po tym terminie będą realizowane wg dostępności miejsc w hotelu.
## Kilka słów o hotelu:
http://www.hotel-mieszko.pl/
https://www.facebook.com/pages/Mieszko-Hotel/106819912733614
Hotel spełnia wymagania kategoryzacyjne *** standardu. Wszystkie pokoje są z pełnym węzłem sanitarnym, TV, dostępem do bezpłatnego internetu bezprzewodowego.
Dodatkowo do dyspozycji gości hotelowych: restauracja, salon fryzjersko-kosmetyczny, gabinet masażu, pralnia, kantor wymiany walut, casino, parking strzeżony.
Spod hotelu jest dogodny dojazd komunikacją miejską zarówno w miejsce warsztatów, jak i Practice-Party (przystanek przy hotelu).

Kim są Brenda i Anderson?
Anderson Mendes da Rocha tańczy od 12 roku życia. Jego dorastanie było związane z telewizyjnymi konkursami tanecznymi, takimi jak „mini pagodeirinhos” Raula Gila, a także program Faustão, choreograficznymi przedstawieniami prekursora pracy z tańcem towarzyskim dla młodzieży z Santo André, Sandry Regina na festiwalach tańca w kilku stanach brazylijskich.
Równolegle do tańca towarzyskiego, jego talent choreograficzny doprowadził go do kierowania grupą Axé, która w 2003 r. otworzyła zawody Loire do Tchan.
W wieku 20 lat wyjechał w świat, uczestnicząc w brazylijskiej grupie tanecznej, która podróżowała po Chinach przez 6 miesięcy, potem sam pojechał do Hiszpanii, gdzie zaczął otwierać drzwi do swojej międzynarodowej kariery.
Po powrocie do Brazylii rozpoczął współpracę z tancerką Vanessą Jardim, w 2006 r., pracując nad sambą i salsą, prowadząc zajęcia w szkole tańca Kleine Szene w Santo André. W 2008 r. zostali wicemistrzami salsy w Sao Paulo, mistrzami na konkursie Salsa Rey Contest Champions Castro w 2009 r., mistrzami Regional Open Salsa w Recife w 2009 r. Jako para, byli jednymi z prekursorów brazylijskiego tańca towarzyskiego za granicą, uczestnicząc w kilku festiwalach i kongresach, takich jak festiwal Bordeaux Open de Salsa, Paryż Afro Salsa Mambo Festival, World Congress Bachata w Waszyngtonie i wielu innych spośród 14 zagranicznych miast, które odwiedzili biorąc udział w zawodach tanecznych.

Brenda Oliveira de Carvalho spotkała się z tańcem towarzyskim w wieku 20 lat i przeszła długą ścieżkę nauki, biorąc udział w kilku kursach, takich jak 6 kursów szkoleniowych dla nauczycieli z Jaime Arôxą, Światowy Kongres Salsy w Brazylii w São Paulo, Warsztaty Tango z Horácio Godoy w Buenos Aires, Międzynarodowy Kongres Salsy w Rio de Janeiro, Międzynarodowy Kongres Zouk i Lambada w Rio de Janeiro, kursy Jazz, Balet i Taniec Współczesny w Centrum Sztuki Tanecznej, Warsztaty i prywatne lekcje z uznanymi instruktorami, takimi jak Jimmy de Oliveira, Renata Peçanha, Carlos Bolacha, Adílio Porto, Fernando Schelenberg i Nayara Melo i wielu innych.
Z zaledwie 6-miesięcznym doświadczeniem zaczęła uczyć razem ze swoim pierwszym nauczycielem, Alvaro Reysem. Po roku tanecznego doświadczenia poznała Szkołę Jaime Arôxa, gdzie odbyła główne szkolenie jako tancerka i nauczyciel. W ciągu pięciu lat swojej kariery była mistrzynią Zouk Internacional w 2010 r., Mistrzynią Interno do Centro de Artes Nós da Dança,w 2010r. tancerką w Mangueira, tancerką i choreografem przedstawienia tanga w Ipanema Theatre, instruktorem na warsztatach w Rio Grande do Sul i Rio de Janeiro.

Anderson i Brenda są razem od listopada 2011 r.,
Dzięki ogromnemu doświadczeniu Andersona na scenie w sambie oraz salsie oraz głębokiej znajomości dydaktyki przez Brendę, oraz jej specjalizacji w zouk i tango, para się uzupełniała. Razem wygrali wszystkie konkursy, w których uczestniczyli jako najlepsza tradycyjna i współczesna choreografia tańca towarzyskiego - w konkursie Effect Dance w 2011 i 2012 roku oraz w konkursie tańca Premio Desterro w 2012 roku. Para wyróżniała się wszechstronnością stylów, techniczną czystością i kompozycją choreograficzną, w prowadzonych kursach kładli nacisk na zrozumienie przez studenta związku z samym sobą, połączenia w parze i z muzyką. Uczestniczyli w największych brazylijskich i międzynarodowych wydarzeniach takich jak: Pierwszy Światowy Kongres Samby w Barcelonie w 2011 r., Kongres Ubuntu Salsa w Paryżu w 2012 r., Baila Floripa, Baila Costao, Sambaniacos, Sydney Latin Festival w 2013 r. i wielu innych. W 2014r. , para przyjęła zaproszenie do zespołu tanecznego Brazouka, przez 8 miesięcy występowali w największych teatrach w RPA, Londynie, Edhimburgu i Australii.
Po powrocie do Brazylii w 2015 r. mieli poważny kryzys w ich artystycznym związku. Potem rozpoczął się nowy etap w życiu pary: ewolucja tańca nie tylko w narzędzie dla zdrowia i dobrego samopoczucia dla ciała, ale także dla umysłu i świadomości, łącząc rozwój tańca, razem z rozwojem człowieka. Studiują różne techniki i metodologie, takie jak Eutonia, Technika Aleksandra, Rozwój człowieka w Pro Vida, Mindfulness, Theatahealing, Neuroescultura, Tantra, Sagrado Masculino e Feminino, Komunikacja bez przemocy i wiele innych źródeł samowiedzy w celu zintegrowania ciała i umysłu z relacją tańca w parze. Wynik tej nowej fazy widoczny jest w intensywnym połączeniu, zabawie i przyjemności, zarówno na zajęciach, w choreografii, jak i improwizacji.
W tym nowym kierunku wizji rozwoju tańca mieli okazję wspólnie z artystą Xandy Liberato; w ciągu 1 roku i eksplodowali na rynku Zouka łącząc wiele elementów z tych nowych odkryć z tańcem towarzyskim. Pracowali w Neuroescultura em D

Zapraszamy
wtgorzow.eu


===English===
Soon in Gorzów Wielkopolski, Poland!!!
Zouk with Brenda & Anderson!
Workshops will be held in English.
Limited number of workshop participants!

When?
05-06 October 2019
Where?
Gorzów Wielkopolski (more detail localization will be given later – at the latest 2 weeks before workshops)
How many hours? (16 hours of dance)
## 05.10.2019r. ##
1 hour Social Dance
4 hours Zouk
5 hours Practice - Party
## 06.10.2019r.##
1 hour Social Dance
4 hours Zouk
1 hour Social Dance
Workshops on upper-intermediate open level!
Cost (per person) – only one type of pass (Full Pass) – included all the activities on Saturday and Sunday):
PROMO ### 380zł /90 € ### for first 10 participants (paid in one instalment at date of sending form)*)

I price level: dates of payments - from 09.05.2019 to 19.06.2019.
### 390 zł /93 € paid in one instalment*) or … when you pay in 2 instalments ->410zł/98 € (230zł /55 € first instalment to reserve the spot (paid at date of sending reservation form), second instalment 180zł/43 € paid until 19.06.2019)

II price level: dates of payments - from 20.06.2019 to 12.09.2019.
### 430 zł /100 € paid In 2 instalments (230zł /55€ first instalment to reserve the spot (paid at date of sending reservation form), second instalment 200zł/45 € paid until 12.09.2019, or second instalment paid cash at entrance (before of Saturday workshops) *)

*- it is the date of bank transfer not your application
Reserve your spot by paying ASAP, registration (by our reservation form) is not enough. The date of payment (the date the bank transfer is made/cash received) is taken into account), not the date of registration!
Attention: This prices don’t include cost of accommodation and food.

NO GROUP DISCOUNTS!
Remember, on workshops are much less people than on festival, so instructors can look at every person individually.
How I can apply for workshops?

We accept only reservations by our form
• After filling out the form, the data for bank transfer will be displayed.
•Make a bank transfer to our bank account in max 2 days after reservation
How to make a payment??
# Make a bank transfer:
(after your booking by our form link, the data for bank transfer will be displayed )
# you can also pay personally to organizer
Workshops terms & conditions
Where can I find accommodation?
#In cooperation with Mieszko Hotel, we prepared for you special offer available only for workshops participants. While making reservation you should say promo code: “WTGorzow”:
1. Accommodation in single and double room with full board (3 meals a day): 160 zł/per person/hotel night
2. Accommodation only with breakfast:
• 140 zł single room/ per room/per hotel night
• 189 zł double/twin room/per room/per hotel night
#Meals are being served in hotel restaurant
#Parking:
• Guarded Parking 20 zł/per car/per hotel night
• Parking in front of the hotel – free of charge
#Reservation conditions:
- Send reservation to e-mail rezerwacja@hotel-mieszko.pl
- Call one of this numbers +48 95 733 99 99; +48 600 341 134; +48 698 640 573
- Say promo code: WTGorzow
- Your reservation should maintain following information:
• Date of your arrival and departure from the hotel
• Quantity of people and rooms
• Meals information (breakfast or 3 meals)
• Invoice details
- You should make your reservation until 3 weeks before workshops. Reservation after that date will be realized depending on rooms available. #About Hotel
http://www.hotel-mieszko.pl/
https://www.facebook.com/pages/Mieszko-Hotel/106819912733614
This is 3-star hotel. All rooms are equipped with: Satellite TV, free wi-fi
Additionally, there are: restaurant, hairdresser, beautician, massage room, laundry, Currency Exchange, casino, Guarded Parking
Near the hotel there is bus stop, so you can go by bus to the workshops place and party place.

Who are Brenda & Anderson?
Brenda Carvalho and Anderson Mendes da Rocha are international Brazilian Zouk dance and Movement sensations. They are both master dancers, choreographers, and educators. Their particular style of teaching focuses heavily on learning to know oneself by learning to be embodied. They use dance and movement as a container for self learning, self knowledge and exploration. Their classes help you tap in to your innate sense of power, grace, balance and potential.

Come and dance with us!
wtgorzow.eu